Увага, зміни в прийомах та реєстрації безробітних громадян!

Дата: 17.11.2020 16:50

Увага, зміни в прийомах та реєстрації безробітних громадян!

З метою запобігання розповсюдження короновірусної інфекції, у період дії «червоного» рівня епідемічної безпеки, а саме починаючи з 09 листопада 2020 року у Маньківській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості прийом громадян ведеться дистанційно.

Усі зареєстровані безробітні, обслуговування яких здійснюється засобами дистанційної комунікації, отримають від фахівців інформацію про відновлення обслуговування у приміщенні центру зайнятості.

Прийом документів, що фіксують намір клієнта щодо реєстрації  безробітного, у тому числі заяви на надання/поновлення статусу безробітного, призначення/поновлення допомоги по безробіттю, здійснюється при особистому прийомі або через портал державних послуг «Дія».

Після отримання ваших документів фахівець Маньківської районної філії зв’яжеться з вами для підтвердження, або уточнення наданої інформації.

ОБОВ’ЯЗКОВО ЗАЗНАЧАЙТЕ КОРЕКТНИЙ КОНТАКТНИЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ!

Маньківська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості працює з понеділка по четвер (з 8:00 до 17:00) та у п’ятницю (з 8:00 до 16:00).