Співпраця Буцька ТГ - Франція
Дата: 27.06.2022 14:38
Кількість переглядів: 1025
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25659763/98731da6c685e9275bfbe5d53414738b.jpg)
Раді повідомити, що сьогодні відбулась зустріч з представниками благодійної організації Франції, в рамках якої було обговорено можливість співпраці Буцької ТГ з французьким благодійним фондом щодо систематичного забезпечення ВПО та малозабезпечених мешканців нашої громади засобами гігієни, продуктами харчування, облаштування житла, а також забезпечення фінансовою допомогою безпосередньо осіб, які її потребують!
Тож, разом ми подолаємо всі труднощі та недопустимо кризових явищ в нашій громаді!