ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 17.11.2022 09:31

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням «Детального плану території земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (для будівництва та експлуатації сільськогосподарських будівель і споруд), площею 47,0000 га в адміністративних межах Буцької селищної ради (за межами села Кислин) Уманського району Черкаської області. Кадастровий номер 7123182800:02:002:0084» 19 грудня 2022 року о 12.00 год. в Буцькій селищній раді відбудуться громадські слухання. Пропозиції до розгляду приймає відділ земельних відносин, АПК, екології та архітектури виконавчого комітету Буцької селищної ради Уманського району Черкаської області селищної ради до 16 грудня 2022 року включно.