Шановні жителі Буцької селищної територіальної громади!

Дата: 03.02.2023 09:24

Запрошуємо на прийом в наш Буцький селищний центр надання первинної медико-санітарної допомоги, який знаходиться за адресою: Черкаська область Уманський район  смт Буки,  вул. Пушкіна, 1.

Наш центр надає первинну та невідкладну медичну допомогу, забір аналізів та деякі види медичних маніпуляцій.

До складу Центру входять:

1.Буцька лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини, що знаходиться за адресою: Черкаська область, Уманський район, селище Буки, вул. Пушкіна, 1.

Тут ведуть прийом:

в.о. головного лікаря, сімейний лікар -  Письменюк Ярослав Сергійович;

терапевт  - Вега Лідія Федорівна;

педіатр - Торяник Анастасія Прокопівна;

сімейний лікар -  Країло Ольга Олександрівна.

В амбулаторії  - сучасне обладнання, денний стаціонар, зручні, теплі кабінети та палати, автомобіль для підвозу лікарів  до пацієнтів.

Віднедавна в центрі працюють молоді фахівці, які  володіють досвідом роботи з новітніми технологіями та новітнім обладнанням.

Також в складі Центру працюють фельдшерсько-акушерські пункти та амбулаторія, які знаходяться за адресами:

- Фельдшерський пункт, що знаходиться за адресою: Черкаська область, Уманський район, село Русалівка, вул. Шевченка 54

Фельдшер – Сінельник Світлана Яківна

-Фельдшерський пункт, що знаходиться за адресою: Черкаська область, Уманський район, село Кислин, вул. Шевченка 51 ;

Медична сестра - Герасименко Катерина Миколаївна

-Амбулаторія ЗПСМ, що знаходиться за адресою: Черкаська область, Уманський район, с. Червоний Кут, вул. Шевченка, 30 ;

Фельдшер – Якубенко Діна Володимирівна

-Фельдшерсько-акушерський пункт, що знаходиться за адресою: Черкаська область, Уманський район, село Нова Гребля, вул. Незалежності, 3.

Медична сестра – Хромова Наталія Миколаївна

- Фельдшерський пункт, що знаходиться за адресою: Черкаська область, Уманський район, село Багва, вул. Центральна, 85-б;

Фельдшер - Заболотня Катерина Василівна;

- Фельдшерський пункт, що знаходиться за адресою: Черкаська область, Уманський район, село Кути, вул. Центральна, 100;

Фельдшер - Каплюк Катерина Василівна.

Сімейні лікарі, терапевт, педіатр  працюють щоденно з 8.00 до 16.12.год.

Фельдшери працюють щоденно з 8.00 до 12.00 год.

Сімейний лікар Країло Ольга Олександрівна додатково веде прийом  щосереди та щоп’ятниці   з 9.00 до 12.00 год.  в  Червонокутській лікарській амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

За довідками  телефонувати до реєстратури Центру за номером:   066-421-00-56

ЗВЕРТАЄМОСЬ ДО МЕШКАНЦІВ БУЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ГРОМАДИ:

Запрошуємо укладати декларації з лікарями Буцького селищного центру надання первинної медико-санітарної допомоги. Адже укладаючи декларації , ви гарантовано отримаєте якісне медичне обслуговування!