Кислинська філія опорного ЗЗСО I-III ступенів, Буцької селищної ради
Код ЄДРПОУ - 33369735
Вул. Шевченка, 3, село Кислин, Уманський район, Черкаська область
З історії…
Перша школа в селі Кислин була заснована в 1874 році. Це була церковно-приходська школа під керівництвом попа. В школі працював один учитель,який навчав дітей різного віку.Щорічно відвідували школу15-18 осіб.Приміщення школи розміщалось в хаті дяка,який жив поблизу церкви.
В передреволюційний час, десь з 1910 по 1917 рік в школі нараховувалося 20-25 учнів. Для школи було відведено хату,яка мала дві кімнати і комірчину для учителя.
До 1917 року в школі працював 1 учитель,який навчав дітей різних класів.В цей період працювали вчителями: Герасименко Зіновій Іванович родом з Кислина та пізніше Павученко Василь родом з Кинашівки.
Після 1917 року була організована Кислинська початкова школа,для якої пізніше було відведено хату попа Тараненка Михайла.
З 1917 по1924 рік в школі працював один учитель,а з 1924 по1929 рік в школі було три класи і працювало 2 учителі.
З 1919 року по 1929 рік учителем в школі працював Іщенко Конон Андрійович родом з села Русалівки,а в 1924 році до школи прибув другий учитель з села Баштечок Жашківського району Костенко Олексій.А після його смерті в 1926 році в школі працював учителем Гурський Назар Нестерович житель Кислина.
Пізніше в 30-40 роках в школі працювали учителями Лисенко Петро Іларіонович,Швиденко Йосип Сергійович,Дудченко Григорій Іванович.
В 1935 році Кислинська початкова школа була реорганізована в Кислинську семирічну школу,в 5 класів якої було набрано 30 дітей.Перший випуск 7 класу був в 1938 році.В цей час в школі працювали вчителі:Слободяник Дементій Федорович-директор,Оськівзна Марина Яківна-математик,Чорновіл Ксень Васильович-учитель природи,Сидоренко Олександр Федорович-математик,Глущенко Олексій Аврамович-учитель української мови,Гутман Лука Пантелеймонович-учитель іноземної мови.
Під час Великої Вітчизняної війни школа була початкова,але знову після визволення Кислина відновила роботу Кислинська семирічна школа,яка була розташована в попівській хаті ще до війни.А в 1954 році до цієї хати було прибудовано 2 класні кімнати.Школа працювала в дві з міни,приміщення були тісні.
В 1963 році за кошти колгоспу ім. «Жданова» розпочали будівництво сучасної школи.Це було типове приміщення школи на 160 учнів.Нова школа була відкрита в 1965 році.
Зараз школа має приміщення, в якому діє спортивний зал,кабінет фізики і математики,хімії,історії , української мови,іноземної мови,3 початкових класи,кімната школяра,столова,бібліотека і шкільна майстерня.Також є шкільна квартира.