.

Не можна виразити словами велич Шевченківського генія, який і зараз надихає український народ. Шевченко – це той, хто живе в кожному з нас. Він – як сама душа нашого народу, правдива і щира...

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує людство.

Перші березневі дні пов’язані з іменем Тараса Григоровича Шевченка, його славою, його духом, його мудрістю, його любов’ю до України.

Творчість Тараса Шевченка давно стала найважливішим і нетлінним складником українського народу.

До відзначення 210-ї річниці від Дня народження Пророка українського народу Тараса Григоровича Шевченка в Монастиришенській публічній бібліотеці експонується  книжкова виставка «Поезія святої правди», де представлена літературна спадщина Великого Кобзаря, життєвий і творчий шлях митця. Виставка запрошує ще раз відчути багатогранність таланту Великого Сина України, який залишив нам у спадок свої чудові літературні та мистецькі твори, які надихають та будуть надихати не одне покоління українців.

Запрошуємо всіх, кого цікавить постать Т.Шевченка зануритись в чисте і правдиве джерело його поезії, пройти з ним по стежкам його долі, збадьоритись його життєствердним словом!

Шевченко сьогодні – воїн і символ, його слово надихає і кличе на боротьбу, що разом з усіма захищає рідну землю.

Шевченко з нами в цій великій, священній битві!

Віримо в нашу правду й силу і в його безсмертне слово:

Свою Україну любіть.
Любіть її… во врем’я люте,
В останню, тяжкую минуту.
За неї Господа моліть.