ШАНОВНІ ВІДПОЧИВАЮЧІ на території Буцького каньйону!

Дата: 05.07.2022 15:11

Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» та постанова Кабінету Міністрів України від 08.07.2020 № 573 «Питання запровадження та здійснення деяких заходів правового режиму воєнного стану» передбачається: - на території, де запроваджено комендантську годину, забороняється перебування у визначений період доби на вулицях та в інших громадських місцях осіб без виданих перепусток, а також рух транспортних засобів; - контроль за дотриманням особами комендантської години та спеціального режиму світломаскування здійснюється відповідними патрулями. Зокрема, на території Буцької територіальної громади такі патрулювання здійснюються учасниками ДФ Буцької ТГ № 5 спільно з Поліцейським офіцером громади. Зокрема, на території Буцької ТГ діє комендантська година з 23:00 год. до 05:00 год. Тому, у вказаний період доби наполегливо просимо дотримуватись наступних правил поведінки: не зводити наметові містечка з метою ночівлі в громадських місцях, в т.ч. на території Буцького каньйону.

Дякуємо за розуміння!