08:19 25.07.2022
Новини
Буцька селищна рада територіальної громади, що знаходиться за адресою: смт Буки Уманського району Черкаської області вул. Центральна, 28, відповідно до ст.10 Закону України « Про службу в органах місцевого самоврядування», оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: спеціаліста – фахівця з публічних закупівель.
Держпослуги на Гіді, що необхідні для захисту інтелектуальної власності
Ви з тих, кого ці важкі часи надихнули створити щось своє? Пишаємося вашою сміливістю! А також нагадуємо подбати про захист своєї інтелектуальної власності.13:22 20.07.2022
Шановні мешканці громади та учасники конкурсу!
12.07.2022 відбулись громадські обговорення робіт учасників конкурсного відбору логотипу (графічне та словесне зображення) на згущене молоко, виготовлене Буцькою ТГ.08:56 18.07.2022
1. Найменування організатора громадського обговорення - Буцька селищна рада.
14:13 14.07.2022
ШАНОВНІ ВІДПОЧИВАЮЧІ на території Буцького каньйону!
Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» та постанова Кабінету Міністрів України від 08.07.2020 № 573 «Питання запровадження та здійснення деяких заходів правового режиму воєнного стану» передбачається: - на території, де запроваджено комендантську годину, забороняється перебування у визначений період доби на вулицях та в інших громадських місцях осіб без виданих перепусток, а також рух транспортних засобів; - контроль за дотриманням особами комендантської години та спеціального режиму світломаскування здійснюється відповідними патрулями. Зокрема, на території Буцької територіальної громади такі патрулювання здійснюються учасниками ДФ Буцької ТГ № 5 спільно з Поліцейським офіцером громади. Зокрема, на території Буцької ТГ діє комендантська година з 23:00 год. до 05:00 год. Тому, у вказаний період доби наполегливо просимо дотримуватись наступних правил поведінки: не зводити наметові містечка з метою ночівлі в громадських місцях, в т.ч. на території Буцького каньйону.15:11 05.07.2022
Інвестиції в охорону праці - це інвестиції в життя людини
https://rada.info/upload/users_files/25659763/05ecd60ba6ff4401111b9714f5b3913c.doc15:36 01.07.2022
Зустріч з представниками Уманської РДА
На запрошення селищного голови Буцької ТГ сьогодні відбулась зустріч представників Уманської РДА з аграріями громади на тему мобілізаційних завдань. На зустрічі обговорено питання щодо об‘ємів продовольчих резервів в розрізі зернових культур та порядку бронювання працівників аграрної сфери. Винесено на обговорення проблематику резервування зернових культур у відсотковому відношенні, їх зберігання та можливості подальшої їх реалізації. За рекомендаціями представників Уманської РДА досягнуто попередніх домовленостей між адміністрацією громади та підприємцями щодо об’ємів резерву для забезпечення продовольчої безпеки. Тож, виконання мобілізаційних завдань є надскладним процесом в нинішніх реаліях, однак всіма силами намагатимемось підтримати наших аграріїв, оскільки саме вони нас підтримували і продовжують підтримувати з самих перших днів війни! Буцька громада спільно з аграріями громади є міцним тилом та підтримкою наших ЗСУ та держави! Лиш разом до Перемоги!13:31 29.06.2022
За 2022 рік понад 3 млн українців відвідали Гід з державних послуг
15:47 28.06.2022
Раді повідомити, що сьогодні відбулась зустріч з представниками благодійної організації Франції, в рамках якої було обговорено можливість співпраці Буцької ТГ з французьким благодійним фондом щодо систематичного забезпечення ВПО та малозабезпечених мешканців нашої громади засобами гігієни, продуктами харчування, облаштування житла, а також забезпечення фінансовою допомогою безпосередньо осіб, які її потребують!
Тож, разом ми подолаємо всі труднощі та недопустимо кризових явищ в нашій громаді!
14:38 27.06.2022