ОГОЛОШЕННЯ

21 березня 2023 року Верховна Рада ухвалила Закон «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», який 21 квітня 2023 року був підписаний Президентом. Було  передбачено кілька етапів процесу деколонізації. Кінцевою датою реалізації вимог є 27 липня 2024 року. На засіданнях сесій Буцької селищної ради неодноразово  було обговорено дане питання. Перед  затвердженням рішень на сесії, має відбутися громадське обговорення. Під зміну  топонімічних назв на території нашої громади підпадають такі назви вулиць: в смт БУКИ - вул. Ломоносова, провулок Чехова, вул. Мічуріна, вул. Ю. Гагаріна, пров. Ю. Гагаріна , вул. Пушкіна. в с. БАГВА - вул. Павлова, вул. 40 років Перемоги. Тому, для попереднього обговорення  жителями  вулиць населених пунктів громади виносяться для обговорення ПОПЕРЕДНЬО такі назви: вул. Ломоносова -  вул. Мальовнича провулок Чехова – провул. Живописний вул. Мічуріна – вул. Благовісна вул. Ю. Гагаріна -  вул. Антонівська  пров. Ю. Гагаріна  -  провул. Щасливий  вул. Пушкіна -  вул. Калинова вул. Павлова -  вул. Квітуча вул. 40 років Перемоги -  вул. Українська  До обговорення  запрошуються жителі громади . Свої пропозиції просимо надсилати  безпосередньо до  Буцької селищної ради або за електронною адресою E-mail: bukyotg@ukr.net  .

16:24 17.06.2024

.