Буцька селищна територіальна громада
Уманського району Черкаської області

З Днем Вишиванки, Буцька Громадо!

Вишиванка - символ ідентифікації українського народу, наша багатовікова культурна спадщина - наш скарб! Сьогодні вулиці нашої громади і всієї України розквітли від вишиваної краси! Цьогоріч свято вишиванки особливе для кожного українця, сьогодні всіх нас, українців, єднає вишиванка та одне спільне бажання - Перемога, яку ми обов’язково здобудемо завдяки нашим захисникам! Честь нашим воїнам, які прямо зараз тяжко виборюють на полі бою можливість вільно носити вишиванку на рідній землі кожному українцю! Скоро знову вдягнемо всі разом Вишиванку на День Перемоги України! Зі святом!Слава Україні!

10:02 19.05.2022

БФ “Право на захист” реалізує проєкт у таких містах:

Львів, Стрий, Самбір,Червоноград, Вінниця, Хмельницький, Шепетівка,Старокостянтинів Кам'янець - Подільський, Старокостянтинів, Кривий Ріг, Кам’янське, Тернопіль, Чортків, Дніпро, Павлоград, Чернівці, Сторожинець, Берегомет, Хотин, Полтава, Черкаси, Умань.

12:14 17.05.2022

Колективний договір  між адміністрацією та трудовим  колективом Гуманітарного відділу виконавчого комітету  Буцької селищної ради на 2022-2027 роки

Колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом Гуманітарного відділу виконавчого комітету Буцької селищної ради на 2022-2027 роки

Для ознайомлення перейдіть за посиланням: https://rada.info/upload/users_files/25659763/1eafd86c7bda2fd6a184273dd56cb9f1.docx , https://rada.info/upload/users_files/25659763/6ded32983d467d2aa19414db2feb78a4.docx

12:25 11.05.2022

Вельмишановні жителі та гості громади (ВПО)!

Загальновідомим уже є той факт, що Буцька громада є партнером міжнародної програми Сади Перемоги, яка спрямована на самозабезпечення громади у воєнний та післявоєнний період, що є особливо важливим у зв’язку із зростанням цін та обмеженням в поставці деяких видів продукції. Одним із видів продукції, яку розпочинаємо виготовляти в межах нашої громади, є згущене молоко за індивідуальним рецептом на основі виключно натуральної сировини. Тож, всіх мешканців громади та всіх гостей громади (і діток, і підлітків, і дорослих) запрошуємо стати безпосереднім учасником цієї справи і долучитись до творчої складової, яка полягає у розробленні логотипу (графічне зображення зі словами) на згущене молоко, яке виготовлятиметься в нашій громаді. Пріоритетною є тематика, яка буде актуальною як в нинішній час так і в подальшому (післявоєнний період). Запрошуємо кожного стати тією частинкою, яка приведе до великих результатів та розвитку громади!

14:29 10.05.2022