Буцька селищна територіальна громада
Уманського району Черкаської області

Інтерв'ю Президента

В інтерв'ю американському телеканалу CBS розповів про необхідність посилення протиповітряної оборони України, контрнаступальні дії Росії та про те, чому підтримка Сполучених Штатів важлива для нас.

15:59 01.04.2024

З Кобзарем в серці

Не можна виразити словами велич Шевченківського генія, який і зараз надихає український народ. Шевченко – це той, хто живе в кожному з нас. Він – як сама душа нашого народу, правдива і щира...

09:14 15.03.2024

Соціальна допомога для ветеранів та переселенців від транспортної компанії Грузар

У березні 2024 року Український компанія Грузар розпочинає реалізацію програми допомоги найуразливішим сім’ям ВПО та сім'ям учасників бойових дій, які постраждали від російської агресії.

16:34 27.02.2024

Проведення чергової сесії

16 лютого 2024 року в приміщенні Буцького будинку культури відбудеться засідання чергової 40-вої сесії Буцької селищної ради

10:04 15.02.2024